Ucaklar.org ✈️ Havacılık Sitesi
Ucaklar.org ✈️ Havacılık Sitesi - Uçaklar, Savaş Uçakları, Uçak Kazaları, Pilotlar, Hostesler, Uçak Teknisyenleri, Yer Hizmetleri

Forum

Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Turkish Technic Uçak Boya Personeli İş İlanı

1 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
70 Okunma
Avatar photo
(@admin)
Konular: 15
Silver Üye Admin
Konu Sahibi
 

Uçak Boya Personeli

Turkish Technic

Yayın Tarihi: 2.11.2023
 

Turkish Technic olarak Türk Hava Yolları A.O. marka topluluğunun bir parçasıyız.

10.000 kişilik uzman ekibimizle; İstanbul, Ankara ve Aydın'da bakım hangarları bulunan Turkish Technic, operasyonlarını İstanbul'da İstanbul Havalimanı, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı tesisleri olmak üzere iki kıtada yürütmektedir. Mühendislik ve bakım faaliyetlerinin yanı sıra komponent bakım-yedek desteği, dizayn, sertifikasyon ve üretim alanlarında birçok uluslararası havayolu şirketine hizmet vermektedir. Anonim Ortaklığımızın halihazırda 425 uçaktan oluşan ve her gün daha da genişleyen filosu başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışından birçok hava yolu operatörüne kaliteli ve kapsamlı uçak bakım, onarım, modifikasyon, rekonfigürasyon, komponent bakım ve komponent yedek parça ikamesi, mühendislik, sertifikasyon ve üretim gibi birçok diğer alanda katma değerli hizmet sunan, dünyanın ileri gelen havacılık servis tedarikçilerinden biriyiz.

Sen de bu ilana başvurarak güvenilirliği, tecrübesi, rekabetçi yapısı ve kalite odaklılığı ile dünyanın en önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşları arasına giren Turkish Technic ailesinin bir parçası olabilirsin!

Görev Tanımı

Uçak ve uçak komponentlerinin zımpara, maskeleme, temizlik gibi boya öncesi hazırlıklarını ve boya uygulamalarının yapılması, çalışma alanının temizliğinin sağlanması, boyama sırasında ihtiyaç duyulan malzeme gereksinimlerinin bir üst amirine bildirilmesi, kendi bölümleri ile ilgili düzeltici ve önleyici faaliyetlerin yerine getirilmesi.

Genel Kriterler

 • T.C. vatandaşı olmak
 • Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak

 • 01.01.1994 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak

 • Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış olmak, askerlikten muaf olmak veya en az 1 yıl tecilli olmak.

 • Daha önce THY A.O. veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamak

 • Tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak (İşitme kaybı, renk körlüğü, iki gözarası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, bel-boyun fıtığı, omurilik rahatsızlıkları, solunum problemleri, alerji, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik, yüksekte çalışma gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar)

 • A1 düzeyinde İngilizce bilmek*

        *İngilizce sınavları Turkish Technic tarafından yapılacaktır.

 • Aşağıda belirtilen bölümlerden mezun olmak;

        Meslek Yüksek Okulların: Boya Teknolojisi, Oto Boya ve Karoseri, Otomotiv Gövde ve Yüzey İşlem Teknolojileri

        Mesleki ve TeknikAnadolu Liselerinin; Boya Üretimi ve Uygulama, Otomotiv Boya Teknolojisi

 

Aranan Nitelikler

 • Takım çalışmasına yatkın

 • Birden fazla işi üstlenebilecek, pratik ve sonuç odaklı

 • Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli

 • Vardiyalı düzende çalışabilen

 • Titizliğe ve ayrıntılara önem veren, detaycı bakış acısına sahip

Çalışma Lokasyonları

Atatürk Havalimanı

İstanbul Havalimanı

Sabiha Gökçen Havalimanı

Sosyal İmkanlar

Turkish Technic olarak çalışanlarımıza önemli sosyal olanaklar sunuyoruz. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet uçuşlarında çalışanlarımızın ve ailelerinin kullanabilecekleri yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda ve anlaşmalı kurumlarda özel indirim hakkı tanıyoruz. Bunların yanısıra doğum ve evlilik gibi özel günlerinde çalışanlarımıza yanlarında olduğumuzu hissettirebileceğimiz sosyal yardımlar, özel sağlık sigortası, Toplu İş Sözleşmesiyle belirlenen tatmin edici ücretlerin yanı sıra yılda 4 defa ikramiye, lisan tazminatı, kadın çalışanlarımız için kreş desteği gibi maddi olanaklar sunuyoruz.

Bunlara ek olarak İstanbul'un hemen hemen heryerine ulaşan geniş servis ağımız, her lokasyonda sağladığımız yemek hizmeti veyine her lokasyonda verdiğimiz işyeri hekimi hizmetimiz ile çalışanlarımıza destek oluyoruz.

Çalışanlarımıza sunduğumuz eğitim ve gelişim fırsatları, lisans üstü eğitimlerde idari izin, sosyal kulüp faaliyetleri,sosyal sorumluluk projeleri gibi imkanlarla onların sadece iş hayatlarına değil sosyal hayatlarına da dokunuyoruz.

Siz de bu ailenin bir parçası olmak için hemen ilanımıza başvurabilirsiniz.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

 • Sistemde kaydı bulunmayan adaylar "Özgeçmiş Bırak" butonu üzerinden başvuru yapacaklardır. 

 • Başvuru sırasında T.C.Kimlik Numarası, isim soyisim ve doğum tarihinin kimliğinizde yazdığı şekilde sisteme girilmesi gerekmektedir.

 • Başvuru esnasında ilan kriterlerine uygun mezuniyet belgenizi sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

 • Lütfen özgeçmişinizdeki tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun. Başvuru sırasında özgeçmişinde; doğum tarihi, mezuniyet tarihi, güncel fotoğrafı bulunmayan adayların özgeçmişlerini güncellemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

 • Çalışma süresince Turkish Technic operasyonunun olduğu tüm lokasyonlarda görevlendirme yapılabilir.

Uçak Boya Personeli (hrpeak.com)

🅰🅳🅼🅸🅽
🅰🅸🆁🅲🆁🅰🅵🆃 🅼🅰🅸🅽🆃🅴🅽🅰🅽🅲🅴 🆃🅴🅲🅷🅽🅸🅲🅸🅰🅽
🆃🅴🅲🅷🅽🅸🅲🅰🅻 🆃🅴🅰🅲🅷🅴🆁

🅼🅰🅸🅻: @gmail.com
🅸🅽🆂🆃🅰🅶🆁🅰🅼: @canekremgokalp
🆃🆆🅸🆃🆃🅴🆁: @ucaklarorg

 
Gönderildi : 18 Kasım 2023 21:02

Cevap yaz

Yazar Adı

Yazar E-postası

Başlık *

İzin verilen maksimum dosya boyutu 20MB

Paylaş: