Ucaklar.org ✈️ Havacılık Sitesi
Ucaklar.org ✈️ Havacılık Sitesi - Uçaklar, Savaş Uçakları, Uçak Kazaları, Pilotlar, Hostesler, Uçak Teknisyenleri, Yer Hizmetleri

THY Avrupa’nın En İyisi Seçildi

1 161

THY Avrupa'nın En İyi Hava Yolu

Türk Hava Yolları (THY), Skytrax 2022 Havayolları ödül töreninde “Avrupa'nın En iyi Hava Yolu“, “Dünyanın En iyi Business Class İkram Servisi” ve “Güney Avrupa'nın En İyi Hava Yolu” ödüllerini almaya hak kazandı.

THY Dünyanın 7. Büyük Hava Yolu

Ayrıca  Türk Hava Yolları (THY) dünyanın en iyi 10 şirketi arasında 7. sırada yer aldı. Geçtiğimiz yıl  listede 17. sırada bulunan THY bu sene 10 sıra yükselerek dünyanın 7. büyük hava yolu olarak seçildi.

Törende ödülü alan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Özel hizmet anlayışımızın daha önce de defalarca taltif edildiği bu ortamda yeniden bulunmaktan çok memnunuz. Türk Hava Yolları ailesi olarak bizi bu kıymetli ödüllere layık gören değerli misafirlerimize ve bu değerlendirmeyi somut hale getiren Skytrax ekibine teşekkür ederiz. Bizi rakiplerimizden ayıran ayrıcalıklı hizmet yaklaşımımız ile Türk Hava Yolları markasını dünyanın en iyisi yapma yolunda sağlam adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: Skytrax

Abone ol
Bildir
guest

1 Yorum
En eski
En yeni En Çok Oy Alan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin